Foto - gdzie to?

środa, 30 Wrzesień, 2020 - 06:00

Historyczna zagadka • Nasza fotograficzna zagadka sprzed kilku tygodni cieszyła się nadspodziewanie dużym zainteresowaniem i odzewem Czytelników. Dlatego od czasu do czasu będziemy prezentować Wam stare zdjęcie miejsc, które dziś wyglądają zupełnie inaczej i proponować Wam zabawę w odgadniecie gdzie dana fotografia została wykonana i co przedstawia. Liczymy też na to, że podobnie jak w przypadku zagadki z ul. Przybrzeżną, podzielicie się z nami i innymi Czytelnikami swoją wiedzą, czy wspomnieniami na ten temat.

A może macie w swoich domowych albumach stare zdjęcia, którymi moglibyście zaskoczyć nas i innych Czytelników? Nawet jeśli posiadacie fotografie, o których sami nie wiecie gdzie zostały wykonane i co przedstawiają prosimy o kontakt.

Tymczasem przedstawiamy zdjęcie wykonane na przełomie lat 1920-1930 w jednej z miejscowości obecnego powiatu krapkowickiego. Rozpoznajecie? Czekamy na wiadomości od Was, wysłane drogą elektroniczną na adres: redakcja@nowinykrapkowickie.pl, lub na Facebooku.

 

To jest część artykułu.
Całość możesz przeczytać w Nowinach Krapkowickich w wydaniu papierowym lub w wersji elektronicznej.

kup e-wydanie
Autor: 
Szymon Kliszewski

Dodaj komentarz