Unia Krapkowice i MKS Gogolin - ostatnie zakłady sezonu

środa, 15 Czerwiec, 2022 - 09:11

W środku tygodnia zakończą się rozgrywki w IV lidze opolskiej. Swoje ostatnie mecze rozegrają m.in. Unia Krapkowice i MKS Gogolin. Bukmacherzy typują rozstrzygnięcia typ pojedynków. Kto będzie rywalem klubów z regionu? Jak wyglądają kursy bukmacherskie? Znamy odpowiedzi na te pytania.
 

Bukmacherzy z typami na mecz Unii Krapkowice

Na zakończenie obecnego sezonu IV ligi opolskiej Unia Krapkowice zagra na własnym terenie. Rywalem będzie Małapanew Ozimek, która w tabeli ma jeden punkt więcej od ekipy z Krapkowic. Mecz w Krapkowicach będzie zatem szansą na to, aby Unia przeskoczyła rywala w ligowej tabeli na koniec sezonu. Bukmacherzy taki scenariusz biorą pod uwagę, co potwierdzają kursy przedmeczowe.

Tym bardziej, że Unia Krapkowice wygrała mecz z tym rywalem na początku obecnego sezonu. Jeszcze w sierpniu minionego roku spotkanie zakończyło się wygraną klubu z Krapkowic 2:0 na wyjeździe. Teraz czas na walkę u siebie, gdzie ponownie celem będą trzy punkty.

Bukmacherzy typują mecz Unia Krapkowice – Małapanew Ozimek:

STS: Unia Krapkowice – 2.20, remis – 3.95, Małapanew Ozimek – 2.40

Superbet: Unia Krapkowice – 2.25, remis – 3.90, Małapanew Ozimek – 2.40

Lista innych firm bukmacherskich działających legalnie w Polsce dostępna jest na stronie WygranaOnline.

Do tego meczu w nieco lepszych nastrojach przystąpią goście, którzy w poprzedniej kolejce wygrali wysoko, 6:1 z TOR-em Dobrzeń Wielki. Unia Krapkowice przegrała swoje minione starcie 1:2 z OKS Olesno. Choć obie ekipy dzieli zaledwie jeden punkt, to do podobnego miejsca w tabeli dochodziły w inny sposób. Małapanew gra bardzo ofensywnie, ale przy tym traci dużo bramek jak na ekipę z czołówki. Unia strzela mniej, jednak ma drugą najlepszą obronę w IV lidze opolskiej. Jak widać po kursach wystawionych przez bukmacherów zapowiada się niezwykle wyrównane spotkanie, w którym ciężko wskazać faworyta.
 

MKS Gogolin w oczach bukmacherów

Sezon kończyć będą również piłkarze MKS-u Gogolin, którzy zmierzą się przed własną publicznością w meczu z Fortuną Głogówek. MKS również zagra z wyżej notowanym rywalem, ale w tym przypadku nie ma już szans aby go doścignąć.

Kibice mogą liczyć jednak na ciekawy mecz, bowiem oba zespoły grać będą już bez presji. W pierwszym starciu obu ekip w tym sezonie sporo działo się na murawie. W Głogówku mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Tym razem także może być interesująco, co w pewien sposób potwierdzają bukmacherzy kursami.

Bukmacherzy typują mecz MKS Gogolin – Fortuna Głogówek:

STS: MKS Gogolin – 2.15, remis – 3.95, Fortuna Głogówek – 2.45

Superbet: MKS Gogolin – 2.10, remis – 3.95, Fortuna Głogówek – 2.60

Dla fanów MKS-u Gogolin ważną informacją jest to, że drużyna nie przegrała od siedmiu kolejek. Co więcej, w tym czasie MKS Gogolin wygrał aż sześć spotkań. Patrząc na te wyniki można spodziewać się, że Fortuna Głogówek wcale nie będzie miała łatwego zadania, a bukmacherzy minimalnego faworyta upatrują w zespole z Gogolina.
 

Kiedy ostatnia kolejka IV ligi opolskiej?

Mecze 34. kolejki IV ligi opolskiej zaplanowano na najbliższy czwartek, 16 czerwca. Mecze, w tym pojedynki Unia Krapkowice – Małapanew Ozimek i MKS Gogolin – Fortuna Głogówek, mają rozpocząć się o godzinie 17:00. Bez względu na wyniki MKS Gogolin rozgrywki zakończy na 10 miejscu. Unia Krapkowice może jeszcze awansować lub spaść na niższą lokatę. Obecnie klub z Krapkowic zajmuje pozycję szóstą.

Firmy bukmacherskie STS oraz Superbet działają w Polsce zgodnie z prawem i oferują legalne zakłady bukmacherskie. Obstawianie u bukmacherów działających nielegalnie jest karalne. Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. 18+

 


 

 

Autor: 
Materiał Partnera

Dodaj komentarz