Zamknij

Doradca klienta

Nr oferty: StPr/24/0264Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wolności 1, 47-300 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta w placówce bankowej, obsługa telefoniczna klienta, kontakt bezpośredni, sprzedaż usług.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie branżowe
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • komunikatywność, otwartość
      Wymagania pożądane
      • obsługa komputera
        Wymagania dodatkowe
        • doświadczenie w pracy mile widziane
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: SBN Aleksandra Salata Barbara Bąk-Nakielska Spółka Cywilna
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Wolności 1, 47-300 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie
          Osoba do kontaktu: Aleksandra Salata
          Numer telefonu: 572 336 626
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv na adres [email protected]
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
          -zgodnie z programem
          StPr/24/0292
          data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
          wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

          obsługa dokumentów kadrowych i administracyjnych rejestracja delegowanych pracowników na portalach rządowych i portalu klienta na rynku niemieckim ścisła współpraca z dostawcami mieszkań (komunikacja w języku niemieckim), raportowanie usterek zgłaszanych przez pracowników wystawianie faktur sprzedażowych wsparcie w obsłudze zamówień środków ochrony indywidualnej i elektronarzędzi wsparcie kierownika kontraktów w obszarach sprawozdawczości administracyjnej i raportowania oraz ścisła współpraca kierownikami robót na rynku niemieckim kontakt z klientami i dostawcami
          StPr/24/0290
          data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN

          Informacje dotyczące ogłoszonego naboru na wolne stanowisko pracy oraz zakresu obowiązków dostępne są na stronie http://bip.powiatkrapkowicki.pl/3115/nabor-na-stanowisko-mlodszy-referent-w-biurze-obslugi-teleinformatycznej.html Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zaklejonych kopertach z napisem: Nabór na stanowisko Młodszy Referent w Biurze Obsługi Teleinformatycznej Starostwa Powiatowego (parter Starostwa Powiatowego), ul. Kilińskiego 1, 47-303 Krapkowice, w terminie do dnia 06.05.2024r. do godziny 15:30
          StPr/24/0287
          data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024
          wynagrodzenie od od 4 242 PLN

          Kontakt telefoniczny: 261 624 128
          StPr/24/0288
          data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
          wynagrodzenie od od 4 400 PLN

          Ścisłe przestrzeganie przepisów eksploatacji i instrukcji obsługiwania sprzętu przeładunkowego, utrzymywanie sprzętu przeładunkowego w pełnej sprawności technicznej, przestrzeganie przepisów bhp oraz ppoż w czasie prac przeładunkowych w magazynach oraz podczas obsługiwania sprzętu, znajomość budowy przydzielonego sprzętu przeładunkowego .
          StPr/24/0289
          wynagrodzenie od od 4 380 PLN

          -sprzątanie sal lekcyjnych -pomoc w dekoracji sal Godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą.
          StPr/24/0283
          data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024
          wynagrodzenie od od 32 PLN

          Pracownik magazynu, naprawa sprzętu ogrodniczego, up. na wózek widłowy mile widziane
          StPr/24/0279
          data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          -opieka nad dziećmi w wieku do 3 lat; -organizacja zajęć animacyjnych; -pomoc w czynnościach samoobsługowych i higienicznych dzieci; staż w Krapkowicach
          StPr/24/0274
          data rozpoczęcia pracy od 19.04.2024

          Informacje dotyczące ogłoszonego naboru na wolne stanowisko pracy oraz zakresu obowiązków dostępne są na stronie http://bip.powiatkrapkowicki.pl/3110/1210/nabor-na-stanowisko-inspektora-w-wydziale-uslug-wspolnych.html Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zaklejonych kopertach z napisem: "Nabór na stanowisko Inspektor w Wydziale Usług Wspólnych" w Biurze Obsługi Starostwa Powiatowego (parter Starostwa Powiatowego), ul. Kilińskiego 1, 47-303 Krapkowice, w terminie do dnia 29.04.2024 r. do godziny 15.30
          StPr/24/0270
          data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024

          szczegóły oferty na stronie: https://pupkrapkowice.bip.gov.pl/nabory-aktualne/884766_glowny-ksiegowy.html
          StPr/24/0269
          data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
          wynagrodzenie od od 6 000 PLN